Macro

Macro

Postprzez K.K. » N mar 12, 2017 21:28

.
Ostatnio edytowano Wt mar 14, 2017 17:58 przez K.K., łącznie edytowano 2 razy
K.K.

Postprzez » N mar 12, 2017 21:28

Re: Pręcikowo, macro

Postprzez Pan Redaktor » Wt mar 14, 2017 08:21

Hmm, wszystkie trzy prace opatrzę tym samym tekstem, bo myślę o nich dokładnie to samo - z makro roślin jest trochę jak z wierszem o miłości, trzeba zrobić coś wyjątkowego, żeby oglądający zapamiętał to chociaż na chwilę, żeby to nie było banalne. Tutaj nic wyjątkowego nie widzę.
Pan Redaktor

Re: Pręcikowo, macro

Postprzez K.K. » Wt mar 14, 2017 18:10

Pan Redaktor napisał(a):Hmm, wszystkie trzy prace opatrzę tym samym tekstem, bo myślę o nich dokładnie to samo - z makro roślin jest trochę jak z wierszem o miłości, trzeba zrobić coś wyjątkowego, żeby oglądający zapamiętał to chociaż na chwilę, żeby to nie było banalne. Tutaj nic wyjątkowego nie widzę.

A to ciekawe, bo swego czasu, zdjęcia zostały wybrane przez fachowca i publikowane w "Foto". No niech pan zobaczy, jakie niekompetentne osoby tam pracują i oceniają. To Pan, to taki Leonardo da Vinci i na wszystkim się zna. Pełna podziwu jestem i niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepszego.
K.K.

Re: Macro

Postprzez Pan Redaktor » Śr mar 15, 2017 08:41

No cóż, było miło, lubimy się, ale kiedy nie popadam w zachwyt, nagle się nie lubimy i obrażamy na siebie, trudno. Czy do "Foto" napisze Pani teraz, że gdzie indziej te zdjęcia się nie spodobały? Jeżeli nie, analogicznie nie interesuje mnie, że tam się podobają.
Powiem więcej - oczywiście mogę się mylić, każdy może się pomylić, wyraziłem tylko swoją opinię, może ktoś inny miałby inne zdania, ale zdjęła Pani zdjęcia, więc zostały one na tym forum przyjęte w 100% negatywnie.
Wymieniliśmy kilka postów, pisała Pani, że zatrzymało Panią to forum ze względu na moje komentarze, więc zauważyła Pani z pewnością, że jestem dość krytyczny, to jest forum warsztatowe, które nie służy do klepania po plecach, zresztą rozmawialiśmy o tym, ale wystarczy, że nie spodobało mi się kilka Pani zdjęć, a moje komentarze już się Pani nie podobają, mój krytycyzm jest niedobry, bo chodzi o Panią.
PS. Czytała Pani regulamin, nawet się Pani podobał, wycieczki osobiste są łamaniem regulaminu.
Pan Redaktor

Postprzez » Śr mar 15, 2017 08:41

Powrót do Fotografia